MATEMATYKA:

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MULTITEST >>>

Półfinał XXVI Wojewódzkiego Konkursu NUDNA MATEMATYKA

Do półfinału XXVI Konkursu NUDNA MATEMATYKA zakwalifikowało się czterech uczniów naszej szkoły:

1. Marek Koprowski (7a)
2. Piotr Figiela (2c)
3. Oliwia Smólka (2c)
4. Maciej Szkróbka (2c)

Coroczne zmagania konkursowe „MULTITEST” zakończone!

Kolejna edycja „Multitestu” z matematyki oraz innych przedmiotów za nami! Matematyka cieszy się w naszej szkole niezwykłym powodzeniem – aż 31 osób postanowiło sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować o tytuł laureata. Młodzi matematycy przez 60 minut musieli znaleźć wszystkie poprawne odpowiedzi na ponad dwadzieścia zadań. Chociaż „Multitest” oceniany jest w skali całego kraju, nie przestraszył on nawet najmłodszych czwartoklasistów, którzy dzielnie stanęli w szranki razem ze starszymi kolegami. Czy był trudny? Zdania na ten temat jak zwykle są podzielone – jedni wyszli z klasy uśmiechnięci, pewni sukcesu, inni mieli poważny problem, by na czas rozwiązać zadania i przenieść uzyskane odpowiedzi na kartę. Zmaganiom towarzyszyło wiele emocji, teraz nie pozostało nic innego oprócz niecierpliwego oczekiwania na wyniki, które ukażą się w grudniu. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że nie tylko edycja matematyczna, ale także „Mulitest” z innych przedmiotów okaże się powodem do dumy i satysfakcji ze wspaniałych osiągnięć.

Relacja Justyny Kost z klasy 3a